Vasyl Ryabchenko & Partners

Новини

Змінено Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 20 березня 2019 року № 236 «Про внесення змін до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію»

Відповідно до вищеказаної Постанови вносяться зміни до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р.  № 406 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 49, ст. 1527).

Зазначений Перелік доповнений новими роботами, які можна виконувати без отримання дозвільних документів, зокрема:

  • переобладнання, перепланування житлових та не житлових будинків, приміщень в них (клас наслідків СС1,СС2, СС3);
  • переобладнанням, переплануванням будівель та інженерних споруд установ виконання покарань, слідчих ізоляторів;
  • нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт об’єктів військових містечок (СС1, СС2);
  • будівельні роботи із теплової ізоляції введених в експлуатацію житлових будинків (СС1, СС2).

Таким чином, Урядом створюються правові умови для виконання окремих невідкладних або нескладних робіт без застосування процедур законодавства щодо отримання права на виконання будівельних робіт та подальшого прийняття в експлуатацію таких об’єктів.


Зв’язатися з нами

Маєте питання або пропозиції, сконтактуйте з нами